IQ-RC bezdrátový systém regulace

IQ RC - bezdrátový systém regulace vytápění

Systém se skládá ze tří hlavních komponent -  řídící jednotka, regulační termostatická jednotka a radiátorová hlavice nebo snímač teploty (dle teplovodního nebo elektrického vytápění, případně podlahového elektrického vytápění)
Do každé zóny (místnosti) je umístěn jeden termostat, který slouží k pokrytí budovy bezdrátovým signálem - připojuje se na další termostaty a tím vytvoří komunikační síť.
Na každý radiátor s termostatickým ventilem se nainstaluje bezdrátová hlavice, která komunikuje s termostatem, řídí se podle programu. Systém zastřešuje řídící jednotka, s níž komunikují termostaty a přes ně hlavice.
Lze řídit společně teplovodní vytápění, elektrické podlahové nebo přímotopné vytápění

Systém se ovládá pomocí počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a komunikace probíhá pomocí připojení k internetu (k provozu je třeba IP adresa pevná nebo veřejná)

V případě Vašeho zájmu je třeba připravit projekt a oživení systému - kontaktujte nás na e-mailu : info@iqline.cz nebo telefonicky 603 236 100

IQ RC je vhodný pro školy, kancelářské budovy, komerční prostory, nemocnice, úřady, hotely, penziony, výrobní podniky nebo ovládání regulace na dálku na Vaší chatě, domě

IQ RC se vyznačuje robustností kdy řídící jednotka zvládá až 700 připojených regulovatelných zařízení

 

informační webové stránky výrobce ve slovenském jazyce : http://iqrc.sk/8/system-iqrc